Witnica płaci za wycieczki. Zenon Siwiński: Po interwencji ZNP dyrektorzy zaczynają płacić. Dobre praktyki warto nagłaśniać!

Płacenie nauczycielom za wycieczki powinno być standardem i normą. Wystąpiłem w tej sprawie do wszystkich samorządów na terenie działania Oddziału ZNP w Witnicy. Przesłałem też pismo do wszystkich prezesów oddziałów ZNP na terenie Okręgu Lubuskiego z prośbą, żeby zwrócili się do swoich dyrektorów i samorządów z taką samą inicjatywą. My nie domagamy się przecież niczego szczególnego. Wzywamy tylko do stosowania prawa zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego wydanym w sprawie nauczycielki i naszej koleżanki z Gryfic.

Głos rozmawia z Zenonem Siwińskim, prezesem Okręgu Lubuskiego ZNP i prezesem Oddziału ZNP w Witnicy.

https://glos.pl/witnica-placi-za-wycieczki-zenon-siwinski-po-interwencji-znp-dyrektorzy-zaczynaja-placic-to-dobre-praktyki-ktore-warto-naglasniac

KATEGORIE:

Aktualności

Tagi:

Komentowanie jest włączone