Płacenie nauczycielom za wycieczki powinno być standardem i normą. Wystąpiłem w tej sprawie do wszystkich samorządów na terenie działania Oddziału ZNP w Witnicy. Przesłałem też pismo do wszystkich prezesów oddziałów ZNP na terenie Okręgu Lubuskiego z prośbą, żeby zwrócili się do swoich dyrektorów i samorządów z taką samą inicjatywą. My nie domagamy się przecież niczego szczególnego. Wzywamy tylko do stosowania prawa zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego wydanym w sprawie nauczycielki i naszej koleżanki z Gryfic.
Głos rozmawia z Zenonem Siwińskim, prezesem Okręgu Lubuskiego ZNP i prezesem Oddziału ZNP w Witnicy.





Komentowanie jest włączone